электронные компоненты

Youtube channel

Video from TAO Federation

International Yoga Day in Latvia

Rehabilitācijas centrs TAO

TAO Federation

IHHRC.org

World Professional SPA Masters Federation

World Professional Healing Federation

Сергий Тао

Jogas Diena Yoga Day День Йоги

Latvijas profesionālās jogas federācija

World Professional Federation of Yoga Practitioners

International Experts Federation

Mariss Grunberg

International Human Health Research Centre

Александр Лахтионов

World Professional Astrology Federation

Vronska fonds Фонд СА Вронского


 

International Day of Yoga

Jogas Federacija

Gara Vasara

Omkar Group

Beautyschool

spa.lv

 

Mastic life

SPA school

Jogas terapijas metode. Iztaisnojam muguru! Dziedinām sevi paši!

Yoga therapy. Diagnostics. Consultations. Comprehensive troubleshooting methods.

Programma: Ezoterikas festivala "Destiny gift" laikā tiks demonstrēta ekspress diagnostika par neharmoniska organisma pazīmēm ķermenī.

 

Cilvēka Studija TAO.

Uz galvenās skatuves notiks lekcija ar praktiskām nodarbībām un video prezentāciju.

19.09.2015   Sest./ Суб.    15.00-15.25 

International Human Health Research Centre / Starptautiskais Cilvēka Veselības Izpētes Centrs (IHHRC) Международный Центр Исследований Здоровья  Человека (IHHRC)

20.09.2015     Sv./ Воскр.  13.30-14.00    ТАО centrs un  IHHRC

 

19.09 – 20. 09 .2015

Ekspress diagnostika par neharmoniska organisma pazīmēm ķermenī.

 + 371  277 04 227,     26879034,     29272737.

 

Cilvēka Studija TAO

Starptautiskā Ezotērikas Festivāla “Destiny’s Gift” ietvaros visiem gribētājiem būs iespēja diagnosticēties pie Cilvēka Veselības Akadēmijas speciālistiem Human Health Research Center ( HHRC ) vadībā, kā arī notiks izloze ar iespēju personīgi diagnosticēties pie Sergija Tao.

Jogas terapija. Diagnostika un individuālā atveseļošanās kompleksa sastādīšana.

Konsultācijas. Pamatprakšu atveseļošanās nodarbības. Tematisko grupu noteikšana regulāro prakses nodarbību apmeklējumiem. Informācija internetā par praktiskām nodarbībām.

Lekcija par apmācību un speciālistu sertificēšanu – jogas speciālists, dziednieks, fitoterapeits Latvijas, ES un pasaules mērogā. Komplementārās medicīnas speciālisti. Vairāk kā 20 gadu sertificēta darba pieredze dziedniecībā, jogā un bioenerģētikā. Masieru, psihologu un dziednieku professionālās slimības. Atveseļošanās metodes.

Aktuālā situācija medicīnā un dziedniecībā. Apmācība un kvalifikācijas paaugstināšana ārstiem un psihologiem.

Piesardzības līdzekļi ārstu, astrologu, ekstrasensu apmeklējumiem. Mūsdienu apmuļķošanas sistēma un paņēmieni, no kurām cieš pacienti un patiesības meklētāji dažādās valstīs. Atveseļošanās metožu rezultatīvie kritēriji. Veselība un mūsu spējas.

Programma ir domāta Eiropas cilvēkiem, kuri dzīvo musdienu apstākļos, kuri ir orientēti uz kvalitatīvām gadu tūkstošiem pārbaudītām metodēm ceļā uz dzīves harmonizāciju. Tā ir vērsta uz tiem, kuri ir ieinteresēti atveseļošanās metožu apmācībā ar pašu spēku un spēju palīdzību. Iepriekšēja sagatavotība nav obligāta. Cilvēki, kuriem ir kādas saslimšanas, paši mācēs atrast atbildes savu problēmu risināšanai.

Semināru un video demonstrāciju vadīs speciālisti no TAO centra un no Starptautiskā Cilvēka Veselības Izpētes Centra (IHHRC), sadarbībā ar Latvijas Professionālās Jogas Federācijas, European Yoga Healing Federation, World Professional Healing Federation, Latvijas un Starptautiskās dziednieku, astrologu un  ekstrasensu organizācijas speciālistiem.

Mugurkaula jogas terapija – tas ir veids, kā izārstēt sarežģītas diagnozes bez ķirurģiskas iejaukšanās. Šī prakse nāk kā glābšana, pat gadījumos, kad alopātiju nepiedāvā bez ķirurģiskas iejaukšanās.  Svarīgi ir tas, ka pamatā nav nepieciešams iedarboties uz pašu mugurkaulu, jo visbiežāk pats mugurkauls nav sāpju izraisītājs. Jogas terapijas pamatā ir slimības patieso iemeslu atklāšana un palīdzība organismam pašam atveseļoties. Tikai pēdējā atveseļošanās posmā, pacients, kurš tika apmācīts ar integrētu un sistemātisku pieeju, nepieciešamības gadījumā pats iedarbojas uz dažādām muguras daļām, kas saistītas ar mugurkaulu.

 

Sergijs TAO/ Sergijs Ivanovs-Galviņš – Jogas terapeits, dziednieks.

Pēc invaliditātes Sergijs pats sevi pilnībā atjaunoja. Daudzu grāmatu autors par jogas un dziedniecības apmācības programmām Latvijā un citās valstīs.

Latvijas Professionālās Jogas Federācijas prezidents. TAO Centra, kas apvieno vairākas organizācijas, valdes priekšsēdētājs. Starptautiskā Cilvēka Veselības Izpētes Centra (IHHRC) pilnvarotais pārstāvis Eiropas Savienībā un Āzijas valstīs. Kopš 2015.gada ANO vadībā 179 valstīs organizētās Starptautiskās Jogas Dienas komitejas vadības loceklis.

Sergijs TAO ir viens no gradāciju sistēmas pamatlicējiem cilvēka attīstībai dažādu līmeņu spektrā. Šī sistēma ir starptautiskā professiju klasifikatora pamats ekstrasensu, bioenerģētiķu, dziednieku, jogas speciālistu vidū.

Izmantojot unikālas metodes un iespējas, Sergijs ir spējīgs saredzēt un momentāli noteikt vairākas salimšanas un to saknes. Pateicoties savai pieredzei, viņš uzskatāmi parāda saslimšanas pazīmes ķermeņī, apmāca jogas terapijas metodēm, izskaidro, kā ir iespējams novērst saslimšanas cēloni un sekas.

Sergijs ir daudzkārtēji apbalvots par savu zinātniski izglītojošu darbību vairākās pasaules valstīs. Jau ilgus gadus tiek uzskatīts par ekspertu un apmācības padomes locekli universitātēs, akadēmijās un starptautiskajās apvienībās. Sergijam ir vairāki studenti un sekotāji, kuri jau ir pasaulē pazīstami meistari ar ievērojamu pieredzi.

IHHRC, TAO centrs kopā ar citām professionālām organizācijām vada speciālistu apmācības programmas Latvijas Izglītības ministrijas vadībā, kuras atzītas Latvijā un citās ES valstīs.

Sertifikācijas kursu apmācība notiek Latvijā, ES un citās pasaules valstīs.

https://plus.google.com/photos/116514468715426143726/albums?banner=pwa     1991 gada Fotoarhīvs

https://www.youtube.com/channel/UCyTq-6hU_1l8quJR8FScmbQ  video kanāls

https://www.facebook.com/taocenter?ref=hl   facebook TAOcenter

https://www.youtube.com/watch?v=Bbx2ZbZIE6M  Целитель. 1994-2014. Ru/Lv Dziednieka profesijas legalizācijai Latvijā 20 gadi.

Pieraksts uz diagnosticēšanu, individuālajām  konsultācijām pa tālr.:  26879034, 277 04 227.

 Cilvēka studija TAO.

Sergij TAO https://www.facebook.com/sergij.tao?fref=ts , Ekaterina Stankevich, Mariss Grunberg,  Marija Rozhnova, Rod Londer, Jūlija Kobceva , Alona Ramdzit Kaur un

www.IHHRC.org        www.TAO.lv         www.HealingPRO.org

Joomla